Є дві склянки з розчинами цукру . У першому - маса розчину 200 г з масовою часткою цукру 10% , а в

другому - маса розчину 300 г з масовою часткою цукру 40%. Якою стане масова часка цукру у розчині, добутому при змішуванні цих двох розчинів?

Ответы на вопрос

Отвечает Оразай Жандос.

m1(р-ну) = 200 г

w1(цукру) = 10%
m2(р-ну) = 300 г

w2(цукру) = 40%

w3(цукру) - ?

Решение:

1) m1(цукру) = 200 г * 0,1 = 20 г

2) m2(цукру) = 300 г * 0,4 = 120 г

3) m3(цукру) = 20 г + 120 г = 140 г

4) m3(р-ну) = 300 г +200 г = 500 г

5) w3(цукру) = 140 г / 500 г * 100% = 28%

Ответ: 28%