яка кількість сульфату натрію утвориться в результаті взаємодії оксиду натрію з сульфатною кислотою

масою 19,6 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Седачев Иван.

Na2O + H2SO4 = Na2SO4 + H2O

m(H2SO4) = 19,6 г

μ(Na2SO4) - ?

Решение:

1) μ(H2SO4) = μ(Na2SO4) = 19,6 г / 98 г/моль = 0,2 моль

Ответ: 0,2 моль