У 226 г води розчинили 34 г солі. Розрахувати масову частку солі в розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Юрий.

Ответ:масова частка солі в речовині 13%

Объяснение:

дано:

м(р.р)=34г

м(води) 226г

w(р.р.)-?

розв"язання:

м(р-ку)=226+34=260г

w(р.р.) м(р.р)\м(р-ну)*100%

w(р.р.)=34:260*100%=13%