Срочно обчисліть яка маса гідроксиду цинку може прореагувати з розчином який містить 2,94 г

сульфатної кислоти!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Проходский Влад.

Дано:

m(H2SO4) = 2,94 г

Найти:

m(Zn(OH)2) - ?

Решение:

Zn(OH)2 + H2SO4(р-р) => ZnSO4 + 2H2O

n=m/M

M(H2SO4) = 2 × 1 + 1 × 32 + 4 × 16 = 98 г/моль

n(H2SO4) = 2,94 / 98 = 0,03 моль

n(Zn(OH)2) = n(H2SO4) = 0,03 моль

m=n×M

M(Zn(OH)2) = 1 × 65 + 2 × 16 + 2 × 1 = 99 г/моль

m(Zn(OH)2) = 0,03 × 99 = 2,97 г

Ответ: 2,97 г