Скільки потрібно взяти води та солі щоб приготувати 160 г 25% розчину​


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

160÷100=1,6

1,6×25=40 (соль)

160-40=120 (вода)

Відповідь: 40г солі, 120г воді