ДАЮ 50 БАЛІВ!!!! ПОДОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ДУЖЕ ТРЕБА СКИНУТИ. Здійснити перетворення за схемою

Fe->FeO->FeSO4->Fe(OH)2->FeCl2. Назвіть вихідні речовини та продукти реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазина Карина.

Ответ:

2Fe+O2=2FeO

FeO+H2SO4=FeSO4+H2O

FeSO4+KOH=Fe(OH)2+K2SO4

Fe(OH)2+HCl=FeCl2+ H2O