СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ Визначте масу середньої солі , яку можна добути дією надлишку

сульфатної кислоти на 55 г ферум (ІІІ) гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Богдан.

3H2SO4 + 2Fe2O3 --> Fe2(SO4)3 + 3H2O

      3      :         2       :            1          :      3

                       55г

M(Fe2O3)= 56*2 + 16*3 = 160г/моль

55г           ≈ 0,34моль

160г/моль

0,34моль/3 ≈ 0,113моль

M[Fe2(SO4)3]= 56*2 + (32 + 16*4)*3 = 406г/моль

400г/моль*0,113моль= 45,2г