Дописати рівняння реакцій: а) Al +H 2 SO 4 → б) Fe(OH) 3 +H 2 SO 4 → в) Zn(OH) 2 +NаOH (tº)→


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

2Fe(OH)3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+6H2O

Zn(OH)2+2NaOH(t⁰)=Na2Zn(OH)4

Объяснение:

Останнє я не впевнена, що вірно