СРОЧНО!! ДАЮ 35 БАЛЛОВ 1. Розрахувати молекулярну масу та масові частки елементів у сполуці яка

складається з 3 атома Гідрогену, 1 атом Фосфору та 4 атома Оксигену.

Ответы на вопрос

Отвечает Топорков Макс.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Н3РО4 ) = Ar(H) * 3 + Ar(P) + Ar(O) * 4 = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98г/моль

w(H) = n * Ar(Н) / Mr(Н3РО4) * 100% = 1 * 3/98 * 100% = 3,1%

w(Р) = n * Ar(Р) / Mr(Н3РО4) * 100% = 31/98 * 100% = 31,6%

w(O) = n * Ar(O) / Mr(Н3РО4) * 100% = 4 * 16/98 * 100% = 65,3%