Виведіть алкану якщо його відносна маса за воднем 29


Ответы на вопрос

Отвечает Козачок Павел.

Ответ:

Объяснение:

D(x)(H2) = 29

M(x) = 29 * 2 = 58

CnH2n+2 = 58

12n + 2n + 2 = 58

14n = 56

n = 4

C4H2*4 + 2 = C4H10 це бутан