Невідомий газ являє собою просту речовину, молекула якої двохатомна. Густина цього газу складає

1,25 г/л. Знайти формулу газу і назвати його.​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Вика.

Відповідь:

X2

M(X2)=1,25*22,4=28

Mr(X)=28/2=14

X-N -Нітроген

формула газу  -N2

Пояснення: