Спалили 67,2 л бутану. Знайти масу вуглекислого газу, який утворився внаслідок реакції.


Ответы на вопрос

Отвечает Байназаров Рома.

Объяснение:

67.2л. хг

2С4Н10 + 13О2 = 8СО2↑ +10Н2О

2×22.4л/моль. 8×44г/моль

х=(67.2×8×44)÷(2×22.4)=528г вуглекислого газу.