Обчисліть кількість молекул і атомів, що міститься в 28 л сульфур (VI) оксиду.


Ответы на вопрос

Отвечает Пеккин Евгений.

Ответ:

V(SO3) = 28 л

Na = 6,02*10^{23}

n(SO3) = 28 : 22,4 = 1,25 моль

N(SO3) = 1,25 * 6,02*10^{23} = 7,525*10^{23} молекул

N(S) = N(SO3) = 7,525*10^{23}\\\\N(O) = 3*N(SO3) = 3*7,525*10^{23} = 22,575*10^{23} = 2,2575*10^{24} атомів