5. Сполука Стануму(IV) з Оксигеном. ставлю 50 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Макарычева Дарья.

Ответ:

Sn2O4

Объяснение:

спочатку потрібно дізнатись спільне кратне у валентностей Стануму і Оксигену: у Стануму за умовою валентність |V, а у Оксигену ||, тоді спільне кратне буде 8
потім потрібно поділити 8 на валентності кожного елемента і запитани результат під елементом: 8/4=2(Sn)
                                             8/2=4(O)


НАДЕЮСЬ Я ПОМОГЛА <3