Кількість речовини катіонів у розчині калій сульфату кількістю речовини 5 моль . повний розв"язок

задачi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцова Христина.

Дано:

n(K₂SO₄) = 5 моль

Знайти:

n(K⁺) - ?

Рішення:

1) K₂SO₄ = 2K⁺ + SO₄²⁻;

2) n(K⁺) = n(K₂SO₄) * 2 = 5 * 2 = 10 моль.

Відповідь: Кількість речовини K⁺ становить 10 моль.