Розрахувати відносну масу молекулярної маси для молекули: карбонатної кислоти , яка складається з

двох атомів Гідрогену, одного атома Карбону та трьох атомів Оксигену ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дидова Дашуня.

Ответ:

ye

Объяснение:

Mr(H2CO3)=Ar(H)*2+Ar(C)+Ar(O)*3=1*2+12+16*3=62a.o.m.