8. Знайдіть відносну молекулярну масу таких хімічних формул: H2SiO3, Na2SO4 ,CO2 , GI2O3, BaO​


Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Ксения.
M(Na2SO4)=23•2+32+16•4=46+32+64=142 знаю только одно(