Обчисліть масову частку NaHCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Пётр.

Ответ:

NaHCO3

Na=23

H=1

C=12

O=16

Mr(NaHCO3)=Ar(Na)+Ar(H)+Ar(C)+Ar(O)3=23+1+12+16·3=84

W(Na)=23/84=0,2 або 20%

W(H)=1/84=0,01 або 1%

W(C)=12/84=0,1 або 10%

W(O3)=16·3/84=48/84=0,5 або 50%

Отвечает Русак Александра.
Відповідь: Давно вже цю тему проходили, трішки підзабула, але вроді все правильно.