Укажіть кількість речовини азоту, маса якого 14г


Ответы на вопрос

Отвечает Бутрик Настя.

Дано:

m(N2)= 14 г

Знайти: n(N2)-?

Розв'язок:

n= \frac{m}{Mr}

Mr(N2)= 2×14=28 г/моль

n =  \frac{14}{28}  = 0.5

Відповідь: n(N2)=0,5 моль