Оксиген найпоширеніший елемент земної кори Він входить до складу багатьох природних сполук В якій

зперелічених сполук CaCO3 SiO2 Al2O3 Fe3O4 MgCO3 вміст Оксигену за масою найбільший​​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайлова Алёна.

Відповідь:

Fe3O4

Пояснення:так , як формула :

Fe3O4 = (56 × 3 ) + ( 16×4)=

168+64=232. Можна подивитися по індексу , впринципі , хоча краще обчислити

дуже сподіваюсящо правилно