СРОЧНО!!!8. Розвяжіть задачу. Знайдіть, у якій речовині масова частка Сульфуру більша — у Н2S чи

SO3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Елизавета.

w =  \frac{n(e) \times ar(e)}{mr(per)}  \times 100\%

Mr(H2S)= 2×1+32=34 г/моль

Mr(SO3)= 32+3×16=80 г/моль

Mr(молярна маса)= сумі Ar(атомних мас) елементів у сполуці

w(s1) =  \frac{1 \times 32}{34}  \times 100\% = 94\%

w(s2) =  \frac{1 \times 32}{80} \times 100\% = 40\%

Відповідь: У H2S масова частка Сульфуру більша.