Обчисліть масу осаду, що утвориться в разі зливання розчину, що містить барій хлорид в достатній

кількості та 150г розчину аргентум(1)нітрату за масовою часткою 15%

Ответы на вопрос

Отвечает Кибекина Снежана.

Ответ:

дано

m(ppaAgNO3) = 150 g

W(AgNO3) = 15%

--------------------

m(AgCL) - ?

m(AgNO3) = 150 * 15% / 100% = 22.5 g

    22.5 g                        Xg

2AgNO3 + BaCL2-->2AgCL + Ba(NO3)2

 2*170                          2*143.5

M(AgNO3) = 170 g/mol

M(AgCL) = 143.5 g/mol

X = 22.5 * 2*143.5 / 340 = 19 g

ответ 19 гр

Объяснение: