Невідома речовина містить 16% Гідрогену а все інше Карбон. Відносна густина речовини за киснем

3,125. Визначте формулу вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Даша.

Объяснение:

M(CxHy)=D•M(O2)=3.125•2•16= 100

w(C)+w(H)=100%

w(C)=100-16=84%

w(C)=x•M(C)/M(CxHy)

0.84=x•12/100

12x=84; x= 7.

w(Н)=y•M(Н)/M(CxHy)

0.16=x•1/100

1x=16; x= 16.

C7H16 гептан; M(C7H16)= 7•12+16•1=84+16=100г/моль