Вывести молярну массу Карбон (%) 26,087 Гідроген (%) X Оксиген (%) 69,565​


Ответы на вопрос

Отвечает Митрошина Варя.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо масову частку Гідрогену:

w(H) = 100% - w(C) - w(O) = 100% - 26,087% - 69,565% = 4,348

Вичислимо кількість атомів Карбону, Гідрогену і Оксигену:

n(C) = w(C)/Ar(C)*100% =  26,087/12 * 100% = 2,174

n(H) =w(H)/Ar(H)*100% =  4,348/1 * 100% = 4,348

n(О) = w(О)/Ar(O)*100% =  69,565/16 * 100% = 4,348

n(C) : n(Н) : n(О) = 2,174 : 4,348 : 4,348

Так як індекси мають бути цілі числа, то розділимо всі на менший , тобто на 2,174 і отримаємо:

n(C) : n(Н) : n(О) = 1 : 2 : 2

Отже молекулярна формула речовини: СН2О2- метановая кислота

Молярна маса М(СН2О2) = 12 + 1 * 2 + 16 * 2 = 46 г/моль