Барій хлорид розчинили у воді. Для підтвердження якісного складу цієї солі потрібно використати

водні розчини речовин, формули яких K2SO4 i NaNO3 K2SO4 i AgNO3 KNO3 i AgNO3 KNO3 i Na2S

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

K2SO4 i AgNO3

Объяснение:

BaCl2+ K2SO4 = 2KCl + BaSO4↓ (білий осад, що не розчиняється у кислоти)

BaCl2+ 2AgNO3 = Ba(NO3)2 + 2AgCl↓ ( бiлий сироподiбний осад)