Визначте, яка маса солі утвориться при взаємодії ферум (ІІІ) оксиду масою 80 г. та хлоридної

кислоти. Назвіть сіль: а) 162,5 г.;б) 81,25 г.;в) 16,25 г.;г) 325 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Дарья.

Ответ:

Дано:                     80                      x

m(Fe2O3)=80г    Fe2O3+6HCI=2FeCI3+3H2O

m(солі)- ?               160                 2*162,5

                              Mr(Fe2O3)=56*2+16*3=160

                              Mr(FeCI3)=56+35,5*3=162,5

                               x=80*2*162,5/160=`162,5г

                                FeCI3 - ферум (III) хлорид

Объяснение: