2. Визначити відносні молекулярні маси сполук: Наприклад: Мr (К2СО3) = 39*2 + 12 + 16*3 = 138 Мr

(HNO3 ) = Мr (CuSO4 ) = Мr (CaCO3 ) = Мr (SiH4 ) = Мr (C2H6) = Мr (P2O5 ) = Відповіді: 63, 160, 100, 32, 30, 142

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.
Mr (HNO3) = 1+14+16•3=63
Mr (CuSO4) = 64 + 32 + 16•4 = 160
Mr (CaCO3) = 40 + 12 + 16•3 = 100
Mr (SiH4) = 28 + 1•4 = 32
Mr (C2H6) = 12 •2+ 1•6 = 30
Mr (P2O5) = 31•2 + 16•5 = 142