СРОЧНО!!!!. ДАЮ БАГАТО БАЛІВ виведіть формулу альдегіду густина парів якого становить 1,34 г на мл

вкажіть його назву.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагнаев Алмас.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ρ=1,34 г/л

Найти: СnН2nО - ?

Загальна формула альдегіду: СnН2nО

Знаходимо молярну масу:

М(СnН2nО) = ρ * Vм = 1,34 * 22,4 = 30 г/моль

Підставляємо атомні маси С, Н і О в загальну формулу альдегіду :

12n + 2n + 16 = 30

14n = 30 - 16

14n = 14

n = 14 : 14

n = 1

Отже формула альдегіду: СН2О - формальдегід