Який об’єм займає азот N2 масою 56 г? Скільки атомів і молекул є в цьому об’ємі?


Ответы на вопрос

Отвечает Хренков Даник.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N2) = 56г

Найти: V(N2) -?  Nм(N2) -? Nа(N2) -?

М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль

n(N2) = m(N2)/М(N2)  = 56/28 = 2 моль

V(N2) = n(N2) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л

Nм(N2) = n(N2) * Nа = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³ молекул

Nа(N2) = 2 * 12,04 * 10²³ = 24,08 * 10²³ атомів