Помогите кому не сложно Обчисліть кількість молекул N2 у 2 моль речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Лера.

Ответ:

Объяснение:

N(N2) = n(N2) * Na = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³ молекул