Обчисліть кількість речовини , що міститься 224г заліза?


Ответы на вопрос

Отвечает Золин Маркел.

Дано:

m(Fe) = 224 г

Знайти:

n(Fe) - ?

Рішення:

1) M(Fe) = 56 г/моль;

2) n(Fe) = m / M = 224 / 56 = 4 моль.

Відповідь: Кількість речовини Fe становить 4 моль.