Обчисліть об'єм кисню(н. у.), з яким взаємодіє етен об’ємом 60 л.9 класс


Ответы на вопрос

Отвечает Симбирёва Настя.

Дано:

V(C2H4) = 60 л

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(C2H4) * 3 = 60 * 3 = 180 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 180 л.