Доброго вечора! Допоможіть мені будь ласка з хімією, дуже прошу напишіть з дано та розв'язанням.

Буду дуже вдячна! Обчисліть кiлькiсть речовини води в стаканi масою 360 грамів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Аня.

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=360г

n(H2O)=?.

n(H2O)= m/M= 360/(2•1+16) = 360/18= 20 моль