Якій кількості речовини відповідає 17г Na²O. Даю 30 балів!​


Ответы на вопрос

Отвечает Голофаев Эдик.

Объяснение:

Дано :

m(Na2O) = 17 г

Найти :

n(Na2O) - ?

n = m/M

M(Na2O) = 23*2+16 = 62 г/моль

n(Na2O) = 17 г/62 г/моль = 0,27 моль

n(Na2O) = 0,27 моль

Ответ : n(Na2O) = 0,27 моль