Записати рівняння реакцій горіння наступних речовин: 1. Літію 2. пропану (формула С3Н8) 3. Арсену

(миш'яку) 4 Ацетону (С3Н6О) 5. Вугілля (вуглець) СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Лиза.

Відповідь:

4Li+O2=2Li2O

C3H8+5O2=3CO2+4H2O

4As+5O2=2As2O5

C3H6O+4O2=3CO2+3H2O

C+O2=CO2

Пояснення: