Складіть рівняння реакцій наступних перетворень: Al → X → AlCl3 → Al(NO3)3 → X → KAlO2


Ответы на вопрос

Отвечает Сермягин Илья.

Объяснение:

Al → X → AlCl3 → Al(NO3)3 → X → KAlO2

2Al + 3O2 = Al2O3

Al2O3+ 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

AlCl3 + 3AgNO3 = 3AgCl↓ + Al(NO3)3

Al(NO3)3 + 3NaOH= Al(OH)3↓ + 3NaNO3

Al(OH)3 + KOH(расплав) = KAlO2 + 2H2O