Відносна густина газу за воднем становить 15. Сполука містить 80 % Карбону та 20 % Гідрогену за

масою. Визначте формулу газу та його густину за нормальних умов.

Ответы на вопрос

Отвечает Курченко Настя.

Ответ:

Объяснение:

М(СхНу) = D(H2) * M(H2) = 15 * 2 = 30 г/моль

n(C) = w(C) * М(СхНу)/М(С)  = 0,8 * 30/12 = 2 моль

n(H) = w(Н) * М(СхНу)/М(Н)  = 0,2 * 30/1 = 6 моль

n(C) : n(H)  = 2 : 6

Отже формула газу : С2Н6 - етан

густину за нормальних умов:

р = М(СхНу) /Vm = 30/ 22,4 = 1,34 г/л