Відносна густина газу за воднем становить 17. Запиши молекулярну масу газу. Відповідь запиши

цілим числом. Наприклад: 22.

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Відповідь:

D=17

Mr(H2)=2

Mr(газу)=D*Mr(H2)=17*2=34

Пояснення: