ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! Складіть рівняння можливих реакцій між нітратною кислотою та

речовинами: натрій гідроксид, вода, фосфор(V) оксид, золото, магній оксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Пунько Матвей.

Ответ:

NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O

H2O + HNO3 = NH3 + 2O2

P2O5 + HNO3 ≠ так как P2O5 кислотный оксид

Au + HNO3 ≠ Au после Н2 в ряде активности металлов

MgO + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + H2O

Объяснение:

По идеи так, надеюсь правильно