Складіть рівняння реакцій,визначте тип реакцій,назвіть продукти: C2Н6 + O 2 = CaS + O 2 = Zn + O

2 = KClO 3 =

Ответы на вопрос

Отвечает Советова Арайлым.

Ответ:

C2H6 + O2 = 2CO2 + 3H2O - це реакція горіння або окиснення етану.

CaS + O2 = CaSO4 - це реакція окиснення сульфіду кальцію.

Zn + O2 = 2ZnO - це реакція окиснення цинку.

KClO3 = KCl + 3O2 - це розкладання перхлорату калію з виділенням кисню.

Объяснение:

Отвечает Баскаль Елизавета.

C2H6 + O2 → CO2 + H2O

Це реакція горіння або окиснення. Продуктами є карбон діоксид та вода.

CaS + O2 → CaSO4

Це реакція окиснення. Продуктом є кальцій сульфат.

2 Zn + O2 → 2 ZnO

Це реакція окиснення. Продуктом є оксид цинку.

2 KClO3 → 2 KCl + 3 O2

Це реакція розкладу. Продуктами є хлорид калію та кисень.