ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬСкільки молекул сульфатної кислоти є у 200г 9,8% її розчину.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ромина Софья.

Щоб знайти кількість молекул сульфатної кислоти в 200 г 9,8% розчину, нам потрібно спочатку визначити масову концентрацію розчину сульфатної кислоти.

Масова концентрація виражає відношення маси речовини до об'єму розчину і зазвичай виражається у грамах на літр (г / л) або у грамах на мілілітр (г / мл). Оскільки нам дано масову концентрацію відсотками, ми повинні перетворити її у г / мл або г / л.

Масова концентрація (у відсотках) означає кількість грамів речовини у 100 мл розчину. Тому масова концентрація (у г / мл) може бути знайдена, розділивши відсоткову концентрацію на 100 і помноживши на щільність розчину, яка зазвичай дорівнює 1 г / мл для водяних розчинів:

Масова концентрація (у г / мл) = (9,8 / 100) * 1 г / мл = 0,098 г / мл

Тепер ми можемо знайти кількість молекул сульфатної кислоти в 200 г розчину.

Крок 1: Знайдемо кількість речовини (масу сульфатної кислоти) у 200 г розчину:

маса сульфатної кислоти = маса розчину * масова концентрація

маса сульфатної кислоти = 200 г * 0,098 г / мл = 19,6 г

Крок 2: Знайдемо кількість молекул сульфатної кислоти за допомогою формули:

кількість молекул = маса / молярна маса * Авогадроєва постійна

Молярна маса сульфатної кислоти H2SO4 = 12 + 32 + 164 = 98 г/моль

кількість молекул = 19,6 г /