На спалювання етилового спирту витратилось 403,2 л кисню. Установи масу спирту, що вступив у

хімічну реакцію.

Ответы на вопрос

Отвечает Евтеев Тимофей.

Объяснение:

Дано :

V(O2) = 403,2 л

Найти :

m(C2H5OH) - ?

C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

1) n = V/Vm

Vm = 22,4 л/моль

n(O2) = 403,2 л/22,4 л/моль = 18 моль

n(O2) = 18 моль

2) Составляем пропорцию :

 n(C2H5OH)              моль

                         =                     =>

             1                        2

n(C2H5OH) = 18 моль / 2 = 9 моль

n(C2H5OH) = 9 моль

3) m = n*M

M(C2H5OH) = 12*2+1*6+16 = 46 г/моль

m(C2H5OH) = 9 моль * 46 г/моль = 414 г

m(C2H5OH) = 414 г

Ответ : m(C2H5OH) = 414 г