1. До 200г розчину солі з масовою часткою 85% долили 40мл води. Обчисліть масову частку солі в

новоутвореному розчині. Помогите пожалуйста! Дам 25 балов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко София.

Ответ:

70.8%

Объяснение:

Спочатку потрібно обчислити масу солі в початковому розчині:

маса солі = 200 г * 0.85 = 170 г

Після додання 40 мл води маса розчину становить 200 г + 40 мл = 240 г.

Тепер можна обчислити масову частку солі в новоутвореному розчині:

масова частка солі = (маса солі / маса розчину) * 100%

масова частка солі = (170 г / 240 г) * 100% = 70.8%

Отже, масова частка солі в новому розчині становить близько 70.8%.