Будьласочка поможіть!!! Визначити масу 60%-го розчину оцтової кислоти, яку треба додати до 120г

6%-го їх розчину, щоб утворився 9%-й розчин. Сьогодні дуже треба!!!!!!! Даю 25 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Дано:

w1=60%

m2=120г

w2=6%

w3=9%

m1=?

w3 =(m1w1 + m2w2)/(m1+m2); m1=xг

0.09 = (0.6•х+120•0.06)/(х+120)

0.09(х+120)=0.6•х+120•0.06

0.09х+10.8=0.6х+7.2

0.51х=3.6

х=7

Переверяємо:

w3=(7•0.6+120•0.06)/(7+120)= (4.2+7.2)/127= 0.09 (9%)