обчислити маси кухонної солі і води, потрібно для приготування 400 грамів розчину з масовою часткою

солі 3%

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Глеб.

Ответ:

Щоб визначити масу кухонної солі і води, потрібно використовувати формулу:

маса речовини = масова частка × загальна маса

За умовою задачі, ми знаємо, що масова частка солі становить 3%. Тому маса кухонної солі, необхідна для приготування 400 грамів розчину, буде:

маса солі = 0.03 × 400 г = 12 г

Отже, нам потрібно 12 г кухонної солі.

Аби визначити масу води, можна відняти масу солі від загальної маси розчину:

маса води = 400 г - 12 г = 388 г

Отже, нам потрібно 388 г води.

Таким чином, для приготування 400 грамів розчину з масовою часткою солі 3% потрібно 12 г кухонної солі і 388 г води.