Установіть послідовність розчинів у порядку збіль шення маси розчиненої речовини. A 100 г розчину

з масовою часткою 20 % Б 180 г розчину з масовою часткою 10% B 50 г розчину з масовою часткою 5% Г 10 г розчину з масовою часткою 3 %

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Саша.

Відповідь:

Пояснення:

Г, B, A, Б

Для визначення послідовності розчинів у порядку збільшення маси розчиненої речовини, ми можемо скористатися формулою:

Маса розчиненої речовини = маса розчину * масова частка речовини у розчині

Таким чином, ми можемо порівняти маси розчиненої речовини у всіх чотирьох розчинах:

У розчині Г: маса розчиненої речовини = 10 г * 0,03 = 0,3 г

У розчині B: маса розчиненої речовини = 50 г * 0,05 = 2,5 г

У розчині A: маса розчиненої речовини = 100 г * 0,2 = 20 г

У розчині Б: маса розчиненої речовини = 180 г * 0,1 = 18 г

Отже, послідовність розчинів у порядку збільшення маси розчиненої речовини буде Г, B, A, Б.