2. У розчині масою 500 г міститься 100 г цукру. Обчисліть масову частку розчиненої речовини у

такому розчині. (100/500·100=20%)​

Ответы на вопрос

Отвечает Жолобова Арина.

Дано:

m р-ну(цукру) = 500 г

m(цукру) = 100 г

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 100 * 100% / 500 = 20%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 20%.