2. Обчисліть масову частку цукру в розчині масою 250 г, в якому розчинено речовину масою: І

варіант - 80 г;

Ответы на вопрос

Отвечает Сербаева Сымбат.

Ответ:

Объяснение:

w(цукру) = m(цукру) * 100% : m(р-ну) = 80 * 100% : 250 = 32%.