Розчин лимонної кислоти масою 240 г з масовою часткою 9% влили воду масою 120 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Софья.

Ответ:

Щоб знайти масову частку розчину лимонної кислоти в кінцевому розчині, потрібно визначити масу всього кінцевого розчину, а потім обчислити масу лимонної кислоти та поділити на масу кінцевого розчину.

Маса всього кінцевого розчину складається з маси розчину лимонної кислоти та маси доданої води:

маса кінцевого розчину = маса розчину лимонної кислоти + маса доданої води = 240 г + 120 г = 360 г.

Тепер, щоб знайти масу лимонної кислоти в кінцевому розчині, ми можемо використовувати масову частку розчину лимонної кислоти в початковому розчині:

маса лимонної кислоти = маса розчину лимонної кислоти × масова частка = 240 г × 0.09 = 21.6 г.

Нарешті, масова частка розчину лимонної кислоти в кінцевому розчині дорівнює:

масова частка = маса лимонної кислоти / маса кінцевого розчину = 21.6 г / 360 г = 0.06 або 6%.

если помог отметь как лучший ответ