Продовжіть рівняння реакції, назвіть речовини: а) Са + О2 б) MgO + H2O в) Al (OH)3 + HNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.

Відповідь: a) 2Ca + O2 = 2CaO

б) MgO + H2O = Mg(OH)2

в) Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ:

a) 2Ca + O2 = 2CaO (кисень - кисень, кальцій - кальцій оксид)

б) MgO + H2O = Mg(OH)2 (магній оксид - вода, магній гідроксид)

в) Al(OH)3 + HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O (алюмінієвий гідроксид - азотна кислота, алюмінієвий нітрат - вода)